Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2039 Ürünler.
RGB Renkli DC12V Su geçirmez LED Mesh Duvar Esnek LED Mesh Ekranı
| Ürün modeli: | XH-H3003P12 ((RGB) -P125 |
|---|---|
| Güç: | 48W |
| volt: | DC12V |
RGB Renkli LED Şeffaf Film Ekranı İç / Dış Ekran Video Ekranı
| Ürün modeli: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE1314RGB-IC |
| Çalışma gerilimi: | DC5V |
Dış Reklam Ultra İnce Kristal Ekran P16 RGB Esnek Şeffaf LED Ekranı
| Ürün modeli: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 3906Nokta/㎡ |
| LED Cihazlar: | SMD2121RGB-IC |
Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı Cam Reklam Video Duvarı P6.25 DC5V SMD1314RGB 16 bit
| Ürün modeli: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
| LED Cihazlar: | SMD1314RGB-IC |
P62.5 Tabela Fleksibel LED Mesh Ekranı Reklam İşareti Dış LED Ekranı
| Ürün modeli: | XH-H2503-16 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 1000mm*1000mm |
Su geçirmez Esnek LED Mesh Ekranı DC12V IP67 Dış LED Ekran Ekranı
| Ürün Adı: | XH-H2503-12 |
|---|---|
| led kaynak: | smd3535 |
| Boyut: | 1000mm*1000mm |
Yüksek Parlaklık Esnek Dış LED Mesh Video Duvarı P125 Gece Kulübü DJ Sahnesi İçin
| Ürün Adı: | XH-H2503P125 |
|---|---|
| Boyut: | 1000mm*1000mm |
| Voltaj: | DC12V |
Eğlence Programlanabilir Karnaval LED Işık 45mm 1W DC12V RGB Dış Dekorasyon Işıklandırma
| Ürün Adı: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Boyut: | 45*H23mm |
| Lamba Gücü: | 1W |
Eğlence Programlanabilir Karnaval LED Işık 45mm 2W DC12V RGB Dış Dekorasyon Işıklandırma
| Ürün Adı: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Boyut: | 50*H23mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
Dış Eğlence LED Lamba 33mm 5050RGB 1W DC12V Dekoratif Cabochon Fuar Alanı Işıkları
| Ürün Adı: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Boyut: | 33*Y16mm |
| Lamba Gücü: | 1W |

