Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 10 meters led strip light ] Kibrit 31 Ürünler.
Led Neon Su Geçirmez Esnek Led Neon Işık 5m Rulo Kit Esnek Led Işık Şeridi Su Geçirmez
| paketleme: | 5 Metre / Rulo |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V):: | 12V / 24V / 110V / 220V / 230V |
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
SMD5050*48 LED Lineer Işık Suya Dayanıklı IP66 Dış Mekan Tüpü Alüminyum DMX512 RGB 24V 12W
| Ürün adı: | XH-2525P2412W |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Led ışık kaynağı: | SMD5050*48 |
1000mm*1000mm Kabine Boyutu ve LED Şeritleri ile Hafif Paneller İç Kapalı Şeffaf Cam Led Film Ekranı
| Kullanımı: | Dışarıda |
|---|---|
| Kabin boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Tüketim: | 800 w/㎡ |
Programlanabilir dinamik mono renk değiştirme etkisi LED neon şeridi
| Renk: | gri |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
| Uygulama: | açık hava manzarası |
Sıcak Satış LED Şeffaf ızgara panelleri IP67 RGB P3.91 Pencere Dış İç Cam Film Led Şerit Ağı Ekranı
| Kullanımı: | Dışarıda |
|---|---|
| Kabin boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Tüketim: | 800 w/㎡ |
DC12V Silikon Esnek LED Neon Şerit 6mm 8mm 10mm IP65 120Led'ler
| Başvuru: | PEYZAJ, neon tabelalar/dekoratif |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Renk: | Beyaz, Mavi, Sarı, Kırmızı, Turuncu, Yeşil, Mor vb. |
Dış Su geçirmez Şeffaf Cam Led Perde Ekran Çizgi Ağı Ekran Video Duvar Bina Reklamı için
| Ürün modeli: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| ışık açısı: | 160 Derece |
IP67 Su Geçirmez Programlanabilir LED Video Dış Mekan Bina Arka Plan Katlanabilir Led Örgü Ekran
| Gerilim: | DC12-24V |
|---|---|
| Ürün adı: | DMX512 Led Kontrol Cihazı |
| Garanti: | 3 yıl garanti |
160 derecelik piksel RGB 50mm LED Mesh Perde Ekranı DMX512 Kontrolü ile Video Şerit
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Kontrol: | DMX512 |
DMX512 Kontrol LED Mesh Perde Ekranı, 160 derecelik ışın açısı ve SMD3535*3 LED
| Marka adı: | miracle bean |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Kontrol: | DMX512 |

