Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 10 meters led strip light ] Kibrit 31 Ürünler.
RGB LED Şerit Işıkları Smd 5050 5 Meter 12v LED Teyp Işık Şerit Su geçirmez IP20
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Uzunluk: | 5m/rulo |
| Lamba gücü: | 18W/m |
Esnek COB LED Şerit Işık Suya Dayanıklı IP67 RGB 24v Yüksek Yoğunluk Noktasız
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | 24V |
| IP derecelendirme: | IP67 |
Esnek LED Çizgi Işık Su geçirmez IP67 RGB 24v Yüksek yoğunluklu Noktasız Ev Dekorasyonu
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | 24v |
| Ip derecesi: | IP67 |
Esnek 12v 120Led / M 5m / Roll Smd5050 Led Şerit Işık
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | DC5V / 12V / 24V |
| IP derecelendirme: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
Yüksek Parlaklıklı 60-LED Akıllı RGB Şerit Işık 12V Dış Mekan Su Geçirmez COB Adreslenebilir RGB LED Şerit
| Giriş voltajı: | DC12V |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD5050 |
| IP oranı: | IP65 |
2835 12v 24v LED Şerit Parlaklığı İç Mekan Ev Aydınlatma Şerit Işık Çok renkli Kısılabilir Gardırop Dolap Işıkları
| Ürün: | 12V RGB Kayan Lamba |
|---|---|
| PCB Boyutu: | Çift Bakır 1000*10 |
| PCB kartı genişliği: | 5 mm |
Kalıcı aydınlatma çözümü dış mekan led şerit dekoratif aydınlatma bina cephesi için
| Ürün Adı: | Noel Işıkları Led Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | açık hava manzarası |
| Malzeme: | bilgisayar |
Ev Dekorasyonu İçin RGB 24v CRI90 Yüksek Yoğunluklu Dotless Esnek Cob Led Şerit Işık
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | 24V |
| güç/m: | 13,5 W |
SMD5050 DC24V Su geçirmez IP67 LED Çizgi Duvar yıkayıcı Dışarıdaki Otel Uygulaması
| Ürün Adı: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| LED ışık kaynağı: | SMD5050*48 |
Otel ve ofis cepheleri için su geçirmez SMD5050 DC24V LED şerit duvar yıkama lambası
| Ürün Adı: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| LED ışık kaynağı: | SMD5050*48 |

