Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Özel 12V 100W Güç kaynağı AB ABD AU İngiltere Duvar Montajı 12v Güç Adaptörü DC Adaptörü Çıkış Gücü 250W 850g 250W 12V
| Ürün Adı: | XH-LPV-250W |
|---|---|
| Verimlilik: | %91 |
| Çıkış Voltajı: | DC 12V |
LED Güç kaynağı Düzenlenmiş 100W DC24V LED Sürücü Endüstriyel Uygulamalar için Su geçirmez Yağmur geçirmez
| ürün adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| IP Sınıfı: | IP67/IP65 |
LED Sürücü Transformör Işık Sürücü Değiştirme Güç kaynağı Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w Yüksek Güçlü
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
Yüksek Verimli 120W Su Geçirmez Alüminyum 12V Led Güç Kaynağı Dış Mekan İç Mekan Led Aydınlatma İçin
| Ürün Boyutu: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Çıktı Amper: | 10 A |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
12V/24V Hafif LED Sürücü 100W 200W 300W 400W 600W Değiştirme Güç kaynağı
| Konut Malzemeleri: | Alüminyum |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40°C ila +60°C |
| Standart: | CE/Rohs |
24V IP67 Su Geçirmez 120W LED Sürücü Trafo Anahtarlamalı Güç Kaynağı Bina Cephe Nokta Işıkları İçin
| Diğer Özellik: | LED su geçirmez sürücü IP67 |
|---|---|
| Öğe Adı: | XH-24V120W |
| Malzeme: | Alüminyum kabuk |
150W Su Geçirmez LED Güç Kaynağı Giriş Çıkış 12V 24V Tek Çıkışlı Smps
| Çıktı Türü: | AC-DC |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 12V, 24V |
| çıktı gücü: | 150W |
Dış Mekan Güç Kaynağı DC12V DC24V Su Geçirmez Led Sürücü Işık Modülü için
| Saklama sıcaklığı: | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Çıkış wattı: | 100W -600W |
Yüksek verimlilikli 120W Su geçirmez Dış İç Led Işıklar DC12V çıkışı ile güç kaynağı sürücüsü
| ürün adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| IP Sınıfı: | IP67/IP65 |
IP65 Yağmur Geçirmez Su Geçirmez Işık Sürücü Tezgah Transformatörleri Anahtarlamalı 220V-24V Led Güç Kaynağı
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

