Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Ticari İçeride LED Tavan Aşağı Işık 60w Yüzey Montajlı Silindrik Nokta Işığı
| Uygulama: | yerleşim |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 60W |
Alüminyum PC 20W otel dairesi ve ofis içi aydınlatma için LED aşağı ışık
| Uygulama: | Otel |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Malzeme: | Alüminyum+Pc |
İç mekan eğlencesinde Noel atmosferi yaratmak için akıllı 60W RGBW aşağı ışık
| Renk: | 80 |
|---|---|
| Vattlık: | 60W |
| Kullanımı: | Oturma Odası Yatak Odası |
24V 60W RGBW yüksek parlaklıklı beyaz tüp ışığı iç dekoratif kamyon ışığı
| Anahtar kelime: | Derin Gömme LED Downlight |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek Işık Verimliliği |
| Garanti: | 2-5 Yıl |
Modern İçeride Alüminyum Aşağı Işık Lamba Yüzeyi Elegant Tasarımlı Ev Ofisi Işıklandırması
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |
Modern Alüminyum Downlight, CE RoHS Sertifikası ve Ev Ofisi için Şık Tasarım
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |
Endüstriyel tarzında yerleştirilmiş monte kurulum için alüminyum 40W tavan pist ışığı
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |
Özel 400LM SPI USC2904 LED Cob Downlight İç mekan manyetik duvar aydınlatması Modern tasarım ayarlanabilir aşağı ışıklar
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
20W RGBW 400LM SPI USC2904 Ofis ve otel alanları için LED Downlight Akıllı Işık Kontrolü
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
20w Dimmable IP20 Tavan Dekorasyonlu LED Downlight Alüminyum Malzemesi CE RoHS Sertifikalı
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |

