Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Heyecan verici aydınlatma için uzun ömürlü çok renkli 5050smd LED Amment Light
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Işık kaynağı: | LED |
12V LED Değiştirme Lamba RGB Işık Renkli Dinamik Işık Deneyimi Sağlıyor
| Ömür: | 50.000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
Önceden Programlanabilir Rgb LED Değiştirme Lampu Sonsuz Işık Olumları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Uygulama: | eğlence |
| Ömür: | 50.000 saat |
RGB açık rengi ve göz alıcı tasarımı olan plastik LED değişiklik lambası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Malzeme: | plastik |
Mucize Fasulyesi Yeni Geliştirilmiş Ürün 1W DC12V LED Eğlence Lambası
| Ürün Adı: | XH-D30S12 |
|---|---|
| boyut: | Ø30*H18mm |
| Güç: | 1W |
Ucuz 12V DMX512 Dış Ev Dekorasyonu Renkli LED ampul Beyaz veya Gri
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Özellikleri: | Verimli enerji |
IP67 Su geçirmez LED ampulü eğlence parkındaki ev ve dış dekorasyon için
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Ağırlık: | 300 gram |
| Uygulama: | Lunapark |
24v DMX512 Kontrol LED Çizgi ampul ışığı, tema parklarında dış mekan peyzaj dekorasyonu için
| Ürün Adı: | Kalıcı Led Noel Nokta Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP 67 |
| Kontrol Modu: | DMX512 Kontrolü |
LED Amusemen Lamba Park Işığı 60mm 5050RGB 2W DC12V Dekoratif Işıklar
| Ürün Adı: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Boyut: | 60*H28mm |
| Lamba Gücü: | 2W |

