Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Modern Mucize Fasulye Yüksek Güç 6000-6500K Yüksek Verimli IP65 DC12V 1W SMD3030 LED Modül Işık
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
|---|---|
| Renk Tempreti: | 6000-6500k |
| Büyük: | Pc |
Yüksek Parlaklık 12V 24V LED Modülü 2700K-6500K CRI>90 SMD2835 Kabine Aydınlatma Reklam Işık Kutusu İşaretleri
| NEDEN OLMUŞ: | 2835 |
|---|---|
| Denetleyici: | DMX512 |
| Ömür: | 30.000 saat |
Yükseltilmiş DC 12V 1.5W 3Leds Su geçirmez Dış Açık Beyaz LED Modülü Işık Kanal Mektup İşareti için
| Öğeler Adı: | LED modül |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| perating sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
Yüksek Güç 12v 3 LED Modulo 1.5w Su geçirmez 2835 Dışarıda Yüksek Parlaklıklı Enjeksiyon Kanalı Mektup Arkaplanı Mini Işıklar LED Modüller
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
2835 LED Modülü Işık Yüksek Güçlü Yüksek Verimli IP65 12V 1.2W Smd Dış mekan için
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Yayan renk: | Sıcak beyaz/doğal beyaz/serin beyaz |
| Renk sıcaklığı: | 2800-15000k |
IP67 Su geçirmez PVC Enjeksiyon Özel LED Işık Modülü DC12V SMD3030 Reklam Servisi için
| Boyut: | W13*L63mm |
|---|---|
| Aydınlık akı: | 100 LM |
| Başvuru: | Reklam dekorasyonu |
12V Mini LED Modülleri 3LED SMD 2835 0.48W Soğuk Beyaz Mercekli Ultra Küçük Mini LED Tabela ve Billboard için
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
Akıllı Esnek Dahili DV12V SMD5050 RGB LED Işık Çizgi Ev Dekorasyonu İçin Renkli Çizgi Işıklar
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Garanti: | 2 yıl |
En iyi ürünler Tek Renkli 3 Smd9240 LED Modül İşaret Işığı Dış Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kaliteli IP67 Su Geçirmez Dekoratif Işıklar için
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
|---|---|
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
| Depolama Sıcaklığı (℃): | -40 - 60, |

