Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Süper Parlak LED Şerit Işık 2835 RGB Esnek LED Işıklar Ev Dekorasyonu Otel Aydınlatması Ticari Ekran için Bant
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
Esnek aydınlatma çözümleri için 256 seviye parlaklık ve 3000/4000/6500K sıcaklık renkleri ile sönülebilir LED şerit ışığı
| Parlaklık seviyesi: | 256 seviye |
|---|---|
| Sıcaklık Renk: | 3000/4000/6500K |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi: | IP65 |
Fabrika Fiyatı Led Şerit Işık Dış Mekan DC24V Işık Yüksek Kaliteli Esnek Neon Şerit Neon Led Şerit
| Garanti süresi: | 2 Yıl |
|---|---|
| Led Adet: | 60/90/120 |
| Su geçirmez: | Tutkal su geçirmez |
Yüksek Parlaklık Sihirli Beyaz SMD2835 RGB Akışlı Su 12V 24V COB LED Şerit Işık COB Esnek Şerit
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| UTPUT Gücü: | 14.4W/m |
| Destek Dimmer: | Evet |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD2835 |
| IP sınıfı: | IP65 |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Esnek LED Neon Şerit Yüksek Parlaklık 12V 24V Su geçirmez CE RoHS Sertifikalı Aydınlatma Dükkan İşareti
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| Garanti: | 2 yıl |
COB Yüksek Lümen Yüksek Parlaklık 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Şerit Işık LED Şerit Işık Ev Otel Ofis için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP sınıfı: | IP65 |

