Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Tablette Led Pixel 9mm 5V IP67 su geçirmez beyaz tek renkli
| Menşe yeri | guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Miracle Bean |
| Sertifika | CE ROHS |
| Model numarası | HE0901MW05 |
| Min sipariş miktarı | 1000pcs |
| Fiyat | USD 0.04-0.06 /PCS |
| Ambalaj bilgileri | bir büyük kağıt kutu içinde 4 küçük kağıt kutu |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 100000pcs bir gün |
Ürün ayrıntıları
| Çalışma voltajı | DC5V | koruma | IP67 |
|---|---|---|---|
| Renk | Beyaz | Ömrü | 30000Hrs |
| Garanti | 3 Yıl | Boyutu | 9mm |
| led tipi | F5 | ||
| Vurgulamak | piksel led aydınlatma,rgb piksel led |
||
Ürün Açıklaması
Tablette Led Pixel 9mm 5V IP67 su geçirmez beyaz tek renkli
şartname
| madde | LED Piksel Işık 9mm |
| model numarası | HE0901MW05-- LED Piksel Işık 9mm |
| tip | LED aydınlatma |
| LED Türü | F5 Şapkalı şapka |
| Yonga kaynağı | Tayvan Epistar |
| Isınma Sıcaklığı | -40 ℃ --80 ℃ |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Beyaz, Sarı, pembe, sıcak beyaz, saf beyaz |
| Renk Oluşturma Endeksi (Ra) | 80 |
| Aydınlatma Açısı | 160 ° |
| Lamba Gövdesinin Malzemesi | PVC + Silikon İç Cephe |
| Lamba Gövdesinin Rengi | Beyaz |
| İç Koruma | IP67 |
| Lambanın Gücü | 0.15W |
| Lambanın Aydınlatma Verimi | 100LM / W |
| Çalışma Gerilimi | DC5V |
| Kurulum | delme |
| Sondaj Boyu | φ9mm |
| Programlanabilir veya Un-programlanabilir | Un-Programlanabilir |
| Kontrol | Yok |
| Aksesuarlar | Yok |
| Ürün boyutu | Dia 9mm |
| Ömür | 30000 saat |
| Sertifikalar | CE ROHS |
| OEM / ODM | Mevcut |
Avantajları
- Hızlı teslimat süresi : Bazı miktar ürünler için stok tutacağız, örnek siparişler için en kısa sürede biz ödeme alıyoruz: Büyük siparişler için genellikle teslim süresi 7 iş günü içinde OEM ve ODM siparişleri , 15 iş günü içinde.
- Garanti: 3 yıl garanti , ömrü teknik hizmet, en kısa sürede biz kusurlu ürünleri onaylamak, biz müşterilerine aşağıdaki sırada verecek yenileri.
- OEM ve ODM Hizmeti
- CE ve RoHS sertifikalı tüm ürünler
- LED Pixel, LED Modül, LED Sürücüler ile özelleştirilmiş 12 yıllık tecrübesi
- Firmamız ile 6 yıldan uzun süredir işbirliği yapan 50'den fazla yabancı müşteri
- Adım adım firmamızla işbirliği yapmanıza yardımcı olan küçük Adet Adayı.
- Satın almadan uygulamaya tek durak servis
- Fabrika fiyatı
Ürün resmi
![]()
ilgili ürünler
![]()
![]()
hizmetlerimiz
- 12 saat içinde tekrarlandı;
- OEM ve ODM Hizmeti için bir bütün takım kurdu
- Bu ürünü aldıktan sonra, satış servisinden sonra size özen gösteririz. Mühendislerimiz, kurulum ve kullanım için dikkatli bir şekilde rehberlik edeceklerdir, bu da kontrolörün ve ışıkların bağlantısını ve ayrıca kontrol yazılımını içerecektir.
- Benzersiz tasarımınız ve mevcut bazı modellerimiz için distribütörlük sağlanmaktadır.
- Satış alanınızın korunması, tasarım fikirleri ve tüm özel bilgileriniz
- Yaşam boyu destek ve hizmet sunun
Önerilen Ürünler

