Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGBW LED Nokta Işık 36V 40mm Çap SMD3535 Su Geçirmez IP67 Esnek Aydınlatma Vurgu ve Dekoratif Aydınlatma için İdeal
Ürün ayrıntıları
| Anahtar kelime | led piksel nokta ışığı | LED Işık Miktarı | 6 LED |
|---|---|---|---|
| LED Tipi | Epistar SMD3535 Led Nokta Işık | Işık türü | Neden olmuş |
| Nominal Güç | 2W | Delgeç Deliği | 40mm |
| Öğe Türü | Nokta Işıkları | Lümen | 25lm |
| IP derecesi | IP67 | Ömür | 30.000 saat |
| Renk Yayan | RGBW | ||
| Vurgulamak | RGBW LED nokta ışığı su geçirmez IP67,36V LED nokta lambası SMD3535,40 mm çaplı LED nokta ışığı esnek |
||
Ürün Açıklaması
RGBW LED Nokta Işık 36V 40mm Çap SMD3535 Su Geçirmez IP67 Esnek Aydınlatma
Vurgulu ve dekoratif aydınlatma uygulamaları için ideal olan bu yüksek kaliteli RGBW LED nokta ışık, olağanüstü performans ve dayanıklılık sunar.
Ürün Özellikleri
| Modeli | XH-K4006P36(RGBW)-A1b |
| Garanti | 3 Yıl |
| Kontrol Sistemi | DMX512 |
| Öğe Türü | Nokta Işıkları |
| Görüş Açısı | 120° |
| Güç Dağılımı | 2W |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| Çalışma Gerilimi | DC36V |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Ortam Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Boyut | 40mm |
| Ömür | 30.000 saat |
| Sertifikasyon | CE, ROHS EMC EPR |
| Renk | RGBW |
| Koruma | IP67 |
| IC Kodu | DMX512 |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
Avantajlarımız
- 20 yılı aşkın üretim ve ihracat tecrübesi
- 3 yıldan fazla süren uzun vadeli ortaklıklarla 100'den fazla uluslararası alıcıya hizmet verildi
- Kolay deneme ve kademeli iş genişletme için esnek MOQ
- Doğrulanmış kusurlu mal değişimi ile 3 yıllık kalite güvencesi
- Tüm sorunlarınızın çözümü için hızlı ve doğrudan destek
Hizmetlerimiz
- LED endüstrisinde 21 yıllık profesyonel uzmanlık
- Yıllardır çok sayıda küresel müşteriyle istikrarlı işbirliği
- İşinizi istikrarlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak düşük sipariş eşiği
- Arızalı ürünlerin ücretsiz değişimi ile 3 yıl garanti
- Kişiselleştirilmiş satış sonrası yardım, sorunların zamanında çözülmesine yardımcı olur
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
S: Garanti süresi ne kadardır?
C: 3 Yıl
S: OEM ve ODM'yi destekliyor musunuz?
C: Evet, 18 yıldan fazla deneyim
S: Şirket etiketimizi yazdırıp benim için ürüne yapıştırabilir misiniz?
C: Evet
S: Teslim süresi ne kadardır?
C: Örnek siparişler için, ödemeyi alır almaz ürünleri gönderebiliriz. Büyük siparişler için teslimat süresi genellikle 7 iş günüdür. OEM ve ODM siparişleri 15 iş günü içinde.
Önerilen Ürünler

