-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
50mm RGB Full Color IP67 Waterproof LED Point Light Durable PC Housing Atmosphere Lighting For DJ Stage Show And Scene Decoration
| Işın açısı | 120 Derece | Renk Yayan | RGB, tam renk |
|---|---|---|---|
| Öğe Adı | led nokta ışık | Kullanım | Dış Mekan Bina Bahçe Peyzajı |
| Delgeç Deliği | 50 mm | Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Denetleyici | DMX512 | Kontrol | UCS1903 DMX512 |
| Güç | 1,2W | Anahtar Kelime | Açıkhava RGB Piksel |
|
Item |
LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-Z5006M24 |
| Size | 50mm |
| Power | 1.2W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | RGB |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We guarantee prompt replies to all your inquiries within 24 hours, backed by fluent and professional English communication.
We deliver highly flexible OEM & ODM customized solutions to perfectly fit your unique market needs.
We sincerely invite global distributors to cooperate with us, covering both standard goods and exclusive customized designs.
Your regional sales privileges, core technologies and business confidential information will be fully secured by us.
We provide considerate lifelong quality after-sales support for all products.
Efficient shipment schedule is well arranged: samples and regular orders can be finished within 7 days, and customized orders will be completed in just 15 days.
We reply all customer inquiries within 24 hours via smooth English communication. Custom OEM and ODM services are available to meet personalized demands. We welcome global distributors to cooperate on standard and exclusive designed goods. Your regional market privileges, technical patents and business privacy are strictly kept confidential. Lifetime quality assurance is provided. Samples and regular orders can be finished in 7 working days, while customized bulk orders take 15 days.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

