-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
24V Düşük Voltajlı 30mm RGB LED Piksel Işığı IP67 Açık Alan Dekorasyonu için Su geçirmez
| Anahtar kelime | led piksel nokta ışığı | Opsiyonel Aksesuarlar | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|---|---|
| Kurulum Türü | Yüzeye monte edilmiş | IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Kabuk Malzemeleri | bilgisayar | Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Işın açısı | 120 Derece | Renk Yayan | RGB, tam renk |
|
Ürün |
LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model Adı | XH-G3003P24 |
| Boyut | 30 mm |
| Güç | 0.75W |
| Çalışma Voltajı | DC12V |
| Renk | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Kablo çubuğu | Su geçirmez |
| Garanti | 2 yıl |
| Koruma | IP67 |
| Görme açısı | 120° |
| Vücut malzemesi | PC |
| OEM/ODM | Hoş geldiniz. |
| Yaşam süresi | 30000 saat |
-
Tüm sorularınız profesyonel İngilizce hizmetle 24 saat içinde yanıtlanacak. Özel OEM ve ODM imalatını gerçekleştirme yeteneğine sahibiz.Geleneksel ve özel tasarım ürünleri için küresel satıcı işbirliği kabul edilebilirSıkı gizlilik önlemleri, piyasa menfaatlerinizi, teknik başarılarınızı ve özel iş detaylarınızı korur.Örnekler ve normal mallar 7 gün içinde gönderilir., özel bitmiş siparişler 15 gün içinde tamamlanır.
Tüm müşteri sorularına 24 saat içinde pürüzsüz İngilizce iletişim yoluyla yanıt veriyoruz. Kişiselleştirilmiş talepleri karşılamak için özel OEM ve ODM hizmetleri mevcuttur.Küresel distribütörlerin standart ve özel tasarımlı ürünler üzerinde işbirliği yapmalarını istiyoruz.Bölgesel pazar ayrıcalıklarınız, teknik patentleriniz ve iş gizliliğiniz kesinlikle gizli tutulur.Örnekler ve düzenli siparişler 7 iş günü içinde bitirilebilir, özel toplu siparişler ise 15 gün sürer.
Öncelikle, detaylı gereksinimlerinizi ve öngörülen uygulama senaryolarını lütfen paylaşın.
Ardından, ihtiyaçlarınıza veya profesyonel önerilerimize göre size doğru bir teklif vereceğiz.
Sonra, numune kalitesini onaylar ve toplu siparişle devam etmek için bir depozito yaparsınız.
Son olarak, buna göre seri üretimi düzenleyeceğiz.
![]()
![]()
![]()

