Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGBW PC Malzemesi 40mm 48V LED Nokta Işık SMD3535 IP67 Su Geçirmez Esnek Aydınlatma
Ürün ayrıntıları
| Anahtar kelime | led piksel nokta ışığı | LED Işık Miktarı | 6 LED |
|---|---|---|---|
| LED Tipi | Epistar SMD3535 Led Nokta Işık | Işık türü | Neden olmuş |
| Nominal Güç | 2W | Delgeç Deliği | 40mm |
| Öğe Türü | Nokta Işıkları | Lümen | 25lm |
| IP derecesi | IP67 | Ömür | 30.000 saat |
| Renk Yayan | RGBW |
Ürün Açıklaması
RGBW PC Malzeme 40mm 48V LED Nokta Işığı SMD3535 IP67 Su geçirmez Esnek Aydınlatma
Ürün Özellikleri
| Model | XH-K4006P24 ((RGBW) -A1b |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Kontrol Sistemi | DMX512 |
| Malzeme Türü | Nokta Işıkları |
| Görme açısı | 120° |
| Güç Kaybedilmesi | 2W |
| Lamba gövdesinin malzemesi | PC |
| Çalışma Voltajı | DC48V |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Çevre sıcaklığı | -20°~60° |
| Boyut | 40 mm |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Sertifikasyon | CE, ROHS EMC EPR |
| Renk | RGBW |
| Koruma | IP67 |
| IC kodu | DMX512 |
| OEM/ODM | Hoş geldiniz. |
Bizim Avantajlarımız
- 20 yıldan fazla endüstri deneyimi
- 3+ yıllık işbirliği ile 100'den fazla uzun süreli yabancı müşteri
- İşletmenin kademeli büyümesini desteklemek için küçük MOQ
- Kusurlu ürünlerin derhal değiştirilmesi ile 3 yıllık garanti
- Müşterilere doğrudan sorun çözme desteği
Ürün Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular
Garanti süresi ne kadar?
3 yıl
OEM & ODM'yi destekliyor musunuz?
Evet, 18 yıldan fazla deneyime sahip.
Şirket etiketimizi yazdırıp ürüne yapıştırır mısın?
- Evet.
Teslimat süresi ne kadar?
Örnek siparişleri için: ödeme sonrası derhal gönderim
Büyük siparişler için: 7 iş günü içinde
OEM ve ODM siparişleri için: 15 iş günü içinde
Büyük siparişler için: 7 iş günü içinde
OEM ve ODM siparişleri için: 15 iş günü içinde
Önerilen Ürünler

