-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Su Geçirmez 1.5W RGBW LED Piksel Nokta Işık Yüksek Lümen Dönme Dolap Dış Dekorasyon Lambası
| Işık türü | nokta ışığı | Savaşçı bir şekilde | 3 yıl |
|---|---|---|---|
| Çip kaynağı | SMD3535 | Ömür | 30.000 saat |
| Gerilim | 24V | Depolama Sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ |
| Anahtar kelime | led piksel nokta ışığı | Watt | 2W |
| Vurgulamak | IP67 su geçirmez LED nokta ışık,RGBW yüksek lümen Dönme dolap lambası,dış dekorasyon LED piksel ışığı |
||
|
Öğe |
LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model Adı | XH-FT4006P24(RGB) |
| Boyut | 40mm |
| Güç | 1,5W |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Renk | RGBW |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Filmaşin | Su geçirmez |
| Garanti | 3 Yıl |
| Koruma | IP67 |
| Görüş Açısı | 120° |
| Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Ömür | 30000 saat |
-
20 yılı aşkın zengin deneyimimizle çeşitli LED aydınlatma ürünlerinin üretiminde uzmanız.
Şu ana kadar 100'den fazla yabancı müşteri bizimle uzun vadeli istikrarlı işbirliğini sürdürdü.
Ayarlanabilir MOQ koşulları, başlatma ve işletme risklerinizi büyük ölçüde azaltır.
Arızalı ürünlerde 3 yıl garanti hizmeti ve hızlı değişim hizmeti vermekteyiz.
Duyarlı satış sonrası ekibimiz tüm şüphelerinizi ve sorunlarınızı zamanında ve verimli bir şekilde çözebilir.
Tüm müşteri mesajları akıcı İngilizce konuşmayla bir gün içinde cevaplandırılacaktır. Kişiselleştirilmiş OEM/ODM işlemleri yapabilir ve çeşitli tasarım ürünleri konusunda dünya çapındaki bayilerle işbirliği yapabiliriz. Pazar haklarınızın, teknik patentlerinizin ve özel verilerinizin tam gizliliğini koruyoruz. Ömür boyu kalite garantisi veriyoruz. Numune ve genel sipariş teslimatı 7 gün, özel siparişler için 15 gün sürmektedir.
Öncelikle ayrıntılı gereksinimlerinizi ve amaçlanan uygulama senaryolarınızı paylaşın.
Daha sonra ihtiyaçlarınıza veya profesyonel tavsiyelerimize göre size doğru bir teklif sunacağız.
Daha sonra numune kalitesini onaylar ve toplu siparişe devam etmek için para yatırırsınız.
Son olarak seri üretimi buna göre düzenleyeceğiz.
![]()
![]()
![]()

