-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
1.5W RGBW 40mm Yüksek Parlaklık IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık Dönme Dolap Dış Mekan Dekoratif Piksel Lamba
| %100 Polyester | SMD3535 | Nominal Güç | 1,5W |
|---|---|---|---|
| Açı | 120° | Kontrol modu | DMX512 |
| Öğe Adı | led nokta ışık | Lümen | 10 lm |
| Ürün NMAE | XH-H4006P24(RGBW) | Protokol | SPI/DMX protokolü |
| Işık türü | nokta ışığı | Garanti | 3 yıl |
| Vurgulamak | RGBW LED nokta ışığı,IP67 su geçirmez piksel lamba,Ferris tekerleği dekoratif LED |
||
|
Ürün |
LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model Adı | XH-FT4006P24 ((RGB) |
| Boyut | 40 mm |
| Güç | 1.5W |
| Çalışma Voltajı | DC24V |
| Renk | RGBW |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Kablo çubuğu | Su geçirmez |
| Garanti | 3 yıl |
| Koruma | IP67 |
| Görme açısı | 120° |
| Vücut malzemesi | PC |
| OEM/ODM | Hoş geldiniz. |
| Yaşam süresi | 30000 saat |
-
İki on yıldır işimizi yürüten deneyimli bir LED aydınlatma üreticisiyiz.
Sayısız 100'den fazla uluslararası ortak, güvenilir uzun vadeli işbirliği için bizi seçti.
Yumuşak ve esnek sipariş miktarı kurallarımız işinizi daha kolay ve daha güvenli hale getiriyor.
Tüm bitmiş ürünler üç yıllık garantiye ve hızlı bir kusurlu değişime sahiptir.
Özel satış sonrası servis ekibimiz ihtiyacınız olduğunda size acil ve uygun çözümler verecektir.
Tüm müşteri mesajları akıcı İngilizce konuşma ile bir gün içinde yanıtlanacak. Kişiselleştirilmiş OEM / ODM işleme yapabilir ve çeşitli tasarım ürünleri üzerinde dünya çapındaki bayilerle işbirliği yapabiliriz.Piyasa haklarınızın tamamen gizliliğini koruruz.Örnek ve genel sipariş teslimatı için 7 gün, özel siparişler için 15 gün sürer.
Öncelikle, detaylı gereksinimlerinizi ve öngörülen uygulama senaryolarını lütfen paylaşın.
Ardından, ihtiyaçlarınıza veya profesyonel önerilerimize göre size doğru bir teklif vereceğiz.
Sonra, numune kalitesini onaylar ve toplu siparişle devam etmek için bir depozito yaparsınız.
Son olarak, buna göre seri üretimi düzenleyeceğiz.
![]()
![]()
![]()

