-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Yüksek Parlaklık Küre Ampul Işık Premium İthal LED Boncuk Tema Parkı Sokak Aydınlatma Projesi için Kararlı Dekoratif Lamba
| IP Derecelendirmesi | IP67 | İşlev | dekoratif |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ | Ürün adı | led nokta ışık |
| tip | Neden olmuş | Ömür | 30000 saat |
| Işın açısı | 120 Derece | IP derecesi | IP67 |
| Giriş Gerilimi | 24VDC | Kontrol Yolu | DMX512/SPI/AÇIK/KAPALI |
| Vurgulamak | IP67 su geçirmez LED küre ampul,yüksek parlaklıkta dekoratif LED lamba,tema parkı sokak aydınlatması LED'i |
||
Bu IP67 su geçirmez küre ampul ışığı yüksek kaliteli ithal LED boncukları benimser, ultra yüksek parlaklık ve mükemmel çalışma istikrarı özellikleri.Şehir sokak aydınlatması, dış mekan peyzajı ve çeşitli ticari dış mekan aydınlatma projeleri.
|
Ürün |
LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model Adı | XH--QP4006P24 ((RGBW) |
| Boyut | 40 mm |
| Güç | 2W |
| Çalışma Voltajı | DC24V |
| Renk | RGBW |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Kablo çubuğu | Su geçirmez |
| Garanti | 3 yıl |
| Koruma | IP67 |
| Görme açısı | 120° |
| Vücut malzemesi | PC |
| OEM/ODM | Hoş geldiniz. |
| Yaşam süresi | 30000 saat |
-
20 yıldan fazla endüstri deneyimi olan profesyonel bir LED üreticisiyiz.
Toplamda 100+ yurtdışı müşteri fabrikamızla uzun süreli istikrarlı işbirliği kurdu.
Makul ve esnek MOQ politikası, işinizi daha düşük riskle geliştirmenizi sağlar.
Tüm mallar 3 yıllık garanti ile desteklenir. Kusurlu malların hızlı bir şekilde değiştirilir.
Sadık satış sonrası personelimiz tüm endişeleriniz için anında ve etkili çözümler sunar.
24 saat anlık yanıt ve profesyonel İngilizce iletişim desteği sunuyoruz.Genel ve özel tasarımlar için küresel dağıtımcı işbirliğini memnuniyetle karşılıyoruzSatış bölgesini, fikri mülkiyetini ve iş gizliliğini sıkı bir şekilde koruruz. Tüm ürünler ömür boyu satış sonrası garantiye sahiptir. Örnekler ve düzenli siparişler 7 gün içinde gönderilebilir,ve özel OEM / ODM siparişleri 15 gün içinde bitirilecek.
Öncelikle, detaylı gereksinimlerinizi ve öngörülen uygulama senaryolarını lütfen paylaşın.
Ardından, ihtiyaçlarınıza veya profesyonel önerilerimize göre size doğru bir teklif vereceğiz.
Sonra, numune kalitesini onaylar ve toplu siparişle devam etmek için bir depozito yaparsınız.
Son olarak, buna göre seri üretimi düzenleyeceğiz.
![]()
![]()
![]()

