-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Alçak Gerilim 48 Volt 40mm Mini LED Nokta Işık IP67 Hava Koşullarına Dayanıklı PC Malzeme Bina Dışında Peyzaj Dekoratif Işıklar
| Opsiyonel Aksesuarlar | Şeffaf maske, örgü maske | Özel Hizmet | Evet |
|---|---|---|---|
| Bağlantı modu | Ortak Anot | Savaşçı bir şekilde | 3 yıl |
| Dış boyut | 40mm | Renk Yayan | RGB, tam renk |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C To60 ° C | Açık Renk | RGB |
| Anahtar Kelime | Açıkhava RGB Piksel | İş voltajı | AC48V |
| Vurgulamak | 48V mini LED nokta ışık,IP67 su geçirmez dış mekan LED ışığı,PC malzemesi peyzaj dekoratif ışıklar |
||
| Ürün | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model Adı | XH-H4006 |
| Boyut | 40 mm |
| Güç | 1.5W |
| Çalışma Voltajı | DC48V |
| Renk | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Kablo çubuğu | Su geçirmez |
| Garanti | 3 yıl |
| Koruma | IP67 |
| Görme açısı | 120° |
| Vücut malzemesi | PC |
| OEM/ODM | Hoş geldiniz. |
| Yaşam süresi | 30000 saat |
-
20 yılı aşkın bir deneyime sahip, uzun vadeli istikrarlı işbirliği için 100+ yurtdışı müşteri tarafından güvenilen profesyonel bir LED üreticisiyiz.3 yıllık garanti ve hızlı değişim ürün güvenilirliğini garanti ederkenSatış sonrası özel bir ekip her zaman hızlı ve etkili çözümler sunmaya hazırdır.
24 saat hızlı yanıt ve yetenekli İngilizce hizmeti sağlıyoruz. Esnek OEM ve ODM çözümleri mevcuttur ve mevcut ve özel tasarımlar için ajan işbirliğini destekliyoruz.IP hakları ve gizli bilgiler sıkı bir şekilde korunmaktadır.Ömür boyu ürün garantisi garanti edilir. Öndeleme süresi: Örnekler ve standart mallar için 7 gün, özel OEM / ODM siparişleri için 15 gün.
Öncelikle, detaylı gereksinimlerinizi ve öngörülen uygulama senaryolarını lütfen paylaşın.
Ardından, ihtiyaçlarınıza veya profesyonel önerilerimize göre size doğru bir teklif vereceğiz.
Sonra, numune kalitesini onaylar ve toplu siparişle devam etmek için bir depozito yaparsınız.
Son olarak, buna göre seri üretimi düzenleyeceğiz.
![]()
![]()
![]()

