-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness for Outdoor Facade Media Wall
| Ürün Adı | LED Piksel Işığı | Malzeme | PC+ABS |
|---|---|---|---|
| LED piksel uygulaması | Aydınlatma mühendisliği | Boyut | 40mm |
| Gerilim | DC24V | IP derecesi | IP67 |
| Miktar/Dize | 48 adet | Açık Renk | RGB |
| Garanti | 3 yıl | Öğe Türü | Işık Telleri |
| Vurgulamak | 40mm smart LED pixel light,IP67 waterproof LED facade light,high brightness outdoor media wall light |
||
| Model | XH-H4006P24 |
| Warranty | 3 Years |
| Color Temperature (CCT) | R/G/B/2000-6500K |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 1.2W |
| Lamp | SMD3535 |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGB |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
- Over 20 years of industry experience
- More than 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer support
- 24-hour response time
- Fluent English communication for all inquiries
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs
- Protection of sales areas, designs, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: stock available for samples and bulk orders (7-15 working days)
Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. was established in 2004 and has 20 years of professional experience. We specialize in providing independent intellectual property rights for point light sources as our core business, along with supporting lighting fixtures and services.
Our company offers comprehensive services including scheme design, product R&D, engineering budgeting, project construction, and on-site guidance for architectural landscape and advertising lighting projects. Based in Shenzhen Special Economic Zone, China, we serve customers worldwide.
We innovate to improve quality, build our brand with integrity, and earn respect through exceptional service. We adhere to the corporate philosophy of "quality first and service first" to create value for our customers. With advanced enterprise management and efficient teams, we cooperate sincerely with customers to achieve win-win outcomes for society, customers, and ourselves, jointly creating the future of LED lighting applications.

