Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Smart WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Waterproof with 30,000 Hours Lifespan for Christmas Holiday Decor
Ürün ayrıntıları
| Modeli | led nokta ışık | Garanti | 2 yıl |
|---|---|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -20 ℃- 60 ℃ | Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ |
| Görüş Açısı | 160 ° | Güç Dağılımı | 1W |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar | Çalışma voltajı | 12V |
| Gövde malzemesi | bilgisayar | LED Tipi | Çap 20mm Hasır şapka |
| Boyut | 30 mm | Ömür | 30.000 saat |
| Sertifika | CE, ROHS FCC EPR | Koruma | IP67 |
| Vurgulamak | Smart WiFi outdoor RGBW LED light,IP67 waterproof LED pixel light,Christmas holiday decor LED lights |
||
Ürün Açıklaması
Smart WiFi Outdoor RGBW Pixel LED Light
Product Overview
Smart WiFi Outdoor RGBW Pixel LED Light with IP68 Waterproof rating, dimmable functionality, and adjustable color temperature from 2700-6000K. Ideal for Christmas and holiday decorations with professional-grade durability.
| Specification | Details |
|---|---|
| Model | Led point light |
| Warranty | 2 Years |
| Storage Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Operating Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Viewing Angle | 160° |
| Power Dissipation | 1W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | 12V |
| LED Type | Diameter 20mm Straw hat |
| Size | 20mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS, FCC, EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| Product Name | Led eave Light |
| OEM/ODM | Welcome |
Company Advantages
- 20+ years of industry experience
- 100+ long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ for gradual business development
- 2-year warranty with immediate replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer support
Our Services
- 24-hour response time
- Fluent English communication
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities
- Protection of sales areas, designs, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: stock available for samples and bulk orders (7-15 working days)
Product Gallery
Company Profile
Shenzhen Xinhe Optoelectronic Lighting Co., Ltd. was established in 2004 with 20 years of professional experience. We specialize in providing independent intellectual property rights for point light sources and supporting lighting fixtures. Our comprehensive services include scheme design, product R&D, engineering budgeting, project construction, and on-site guidance for architectural landscape and advertising lighting projects.
Based in Shenzhen Special Economic Zone, China, with global business coverage, we innovate to improve quality, build brands with integrity, and earn respect through service. We adhere to the corporate philosophy of quality first and service first to create value for customers.
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
2 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years' experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders, we ship immediately after payment confirmation. For bulk orders, delivery within 7 working days. OEM and ODM orders within 15 working days.
Önerilen Ürünler

