-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Rated LED Point Light System 50mm Pc Weatherproof Street Decoration For Christmas New Year And Night Art Displays
| Watt | 1,2W | LED Tipi | SMD5050 |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C | Renk | R/G/B |
| Kabuk Malzemeleri | bilgisayar | Kullanım | Açık ve Kapalı Bina |
| Kontrol | DMX512 | IP Derecelendirmesi | IP67 |
| Vurgulamak | IP67 rated LED point light,weatherproof street decoration LED light,50mm PC LED point light |
||
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-Z5006 |
| Size | 50mm |
| Power | 1.2W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | R/G/B |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
With over 20 years of experience, we are a professional LED manufacturer trusted by 100+ overseas clients for long-term stable cooperation. Our flexible MOQ policy reduces your business risk, while a 3-year warranty and rapid replacement guarantee product reliability. A dedicated after-sales team is always ready to provide fast, effective solutions.
We guarantee a response to all inquiries within 24 hours and fluent English communication. Our services include flexible OEM/ODM manufacturing, distribution partnerships for both classic and original designs, and complete protection of your sales region, intellectual property, and private information. A lifetime warranty is provided. Delivery timelines: 7 days for samples and standard orders, 15 days for OEM/ODM orders.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

