Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
50mm DC36V IP67 Suya Dayanıklı LED Nokta Işık Büyük ölçekli iç mekan uygulamaları için yenilikçi aydınlatma teknolojisi
Ürün ayrıntıları
| Işık kaynağı | Neden olmuş | Sertifika | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| Giriş Gerilimi(V) | DC36V | Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| Renk Yayan | XH-K5012P36(RGBW)-A1b | Çalışma ömrü (saat) | 30000 saat |
| Lamba Gücü | 4W | Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20-60 |
| Lamba Işık Akısı(lm) | 45lm | Başvuru | Dekorasyon |
| Ürün Adı | LED nokta ışık kaynağı |
Ürün Açıklaması
50mm DC36V IP67 Su geçirmez LED nokta ışığı
Büyük ölçekli iç mekan uygulamaları için yenilikçi aydınlatma teknolojisi
Ürün Özellikleri
| Ürün | LED Akıllı Piksel |
|---|---|
| Model | XH-K5012P36 ((RGBW) -A1b |
| Depolama sıcaklığı | -20°C-60°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-60°C |
| Görme açısı | 120° |
| Güç | 4W |
| Çalışma Voltajı | DC36V |
| Çip Kaynağı | SMD3535 |
| Vücut malzemesi | PC |
| Boyut | 50 mm |
| Yaşam süresi | 30,000 saat |
| Renk | RGBW |
| Koruma | IP67 |
Şirket Avantajları
- Tüm müşteri sorularına 24 saat içinde yetenekli İngilizce desteği ile yanıt veriyoruz
- OEM ve ODM özelleştirme hizmetlerini memnuniyetle kabul ediyoruz
- Özel tasarımlar ve seçilmiş standart ürünler için distribütör işbirliği sunuyoruz
- Tüm satış pazarları tasarım fikirleri ve özel bilgiler sıkı korunacak
- Tüm ürünlerimiz satıştan sonra ömür boyu garanti ile gelir.
- Genel ürünler için yeterli stokla hızlı teslimat
- Ödemeden hemen sonra numuneler ayarlanabilir.
- Toplu siparişler yaklaşık 7 iş günü sürer.
- Özel OEM ve ODM siparişleri 15 iş günü içinde bitirilir
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
Garanti süresi ne kadar?
3 yıl
OEM & ODM'yi destekliyor musunuz?
Evet, 18 yıldan fazla deneyim
Şirket etiketimizi yazdırıp ürünlere yapıştırır mısın?
- Evet.
Teslimat süresi ne kadar?
Örnek siparişler için, ödemeyi aldıktan hemen sonra ürünleri gönderebiliriz; Büyük siparişler için, genellikle teslimat süresi 7 iş günü içinde; OEM ve ODM siparişleri, 15 iş günü içinde.
Önerilen Ürünler

