Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
PC Malzemesi 50mm 24V SMD3535 IP67 Su Geçirmez Esnek Aydınlatma LED Nokta Işık
Ürün ayrıntıları
| Anahtar kelime | led piksel nokta ışığı | LED Işık Miktarı | 12 LED |
|---|---|---|---|
| LED Tipi | Epistar SMD3535 Led Nokta Işık | Işık türü | Neden olmuş |
| Nominal Güç | 3,5 W | Delgeç Deliği | 50 mm |
| Öğe Türü | Nokta Işıkları | Lümen | 45lm |
| IP derecesi | IP67 | Ömür | 30.000 saat |
| Renk Yayan | RGBW | ||
| Vurgulamak | 24V SMD3535 LED nokta ışığı,PC malzemesi su geçirmez esnek aydınlatma,50mm IP67 LED nokta ışığı |
||
Ürün Açıklaması
PC Malzemesi 50mm 24V SMD3535 IP67 Su Geçirmez Esnek Aydınlatma LED Nokta Işık
Ürün Özellikleri
| Modeli | XH-K5012P24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Garanti | 3 Yıl |
| Kontrol Sistemi | DMX512 |
| Öğe Türü | Nokta Işıkları |
| Görüş Açısı | 120° |
| Güç Dağılımı | 3,5W |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Ortam Sıcaklığı | -20°~60° |
| Boyut | 50 mm |
| Ömür | 30.000 saat |
| Sertifikasyon | CE, ROHS EMC EPR |
| Renk | RGBW |
| Koruma | IP67 |
| IC Kodu | DMX512 |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
Avantajlarımız
- 20 yılı aşkın sektör deneyimi
- 3 yılı aşkın işbirliğiyle 100'den fazla yurt dışı müşteri
- Kademeli iş gelişimini desteklemek için düşük MOQ mevcuttur
- Değiştirme politikasıyla 3 yıllık garanti hizmeti
- Doğrudan ve profesyonel sorun çözme desteği
Hizmetlerimiz
- 24 saat yanıt süresi
- Akıcı İngilizce iletişim
- OEM ve ODM hizmetleri mevcuttur
- Distribütörlük fırsatları
- Satış alanlarının, tasarımların ve özel bilgilerin korunması
- Ömür boyu garanti
- Hızlı teslimat: numuneler için stok mevcuttur ve siparişler için 7-15 iş günü
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
Garanti süresi ne kadardır?
3 Yıl
OEM ve ODM'yi destekliyor musunuz?
Evet, 18 yıldan fazla deneyime sahip
Şirket etiketimizin çıktısını alıp ürüne yapıştırabilir misiniz?
Evet
Teslimat süresi ne kadardır?
Örnek siparişlerde ödeme yapıldıktan hemen sonra kargoya verilir. Büyük siparişler için 7 iş günü içinde teslimat. OEM ve ODM siparişleri 15 iş günü içinde.
Önerilen Ürünler

