Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
IP67 Su Geçirmez 50mm DC24V SMD3535 LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Aydınlatma
Ürün ayrıntıları
| Modeli | XH-K5012P24(RGB)-A1b | Görüş Açısı | 120° |
|---|---|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP67 | Ürün adı | led nokta ışık |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ | Renk Sıcaklığı | RGB |
| Ömür | 30.000 saat | Gövde malzemesi | bilgisayar |
| Hız gücü | 3W | Çalışma Oylaması | DC24V |
| Vurgulamak | IP67 su geçirmez LED nokta ışığı,50mm DC24V SMD3535 LED ışığı,genel PC malzemesi LED aydınlatma |
||
Ürün Açıklaması
IP67 Su geçirmez 50mm DC24V SMD3535 LED Nokta Işığı Esnek PC Malzeme Işığı
IP67 Su geçirmez 50mm DC24V SMD3535 LED Nokta Işığı Esnek PC Malzeme Işığı
Ürün Özellikleri
| Model | XH-K5012P24 ((RGB) -A1b |
| Çalışma Voltajı | DC 24V |
| Işık kaynağı rengi | RGB |
| Güç | 3W |
| Kontrol Modu | DMX512 |
| Işık akışı | 45 mm |
| Boyutları | 50 mm |
| Konut malzemeleri | PC |
| Lamba başına ağırlık | 27 g |
| Çizgi açısı | 120° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-60°C |
| Ortalama Yaşam Süresi | >30000 saat |
| Koruma Derecesi | IP67 |
| Alev gerileyici derecesi | V-0 |
| Elektriksel güvenlik derecesi | IK10 |
| Tuz püskürtme testi | Korozyona dayanıklı |
Bizim Avantajlarımız
- 20 yıldan fazla endüstri deneyimi
- 100'den fazla yabancı müşteri 3 yıldan uzun süredir bizimle işbirliği yapıyor.
- İşletmenin kademeli gelişimini desteklemek için düşük MOQ
- 3 yıllık garanti hizmeti
- Ürün kusurları doğrulandıktan sonra bir sonraki siparişle gönderilen yedekler
- Doğrudan ve profesyonel sorun çözme desteği
Hizmetlerimiz
- 24 saatlik yanıt süresi ve yetenekli İngilizce desteği
- Özel OEM ve ODM hizmetleri tamamen kabul edilir
- Dağıtımcı işbirliği fırsatları
- Satış bölgesi tasarım kavramlarının ve özel bilgilerin sıkı korunması
- Satış sonrası ömür boyu garanti
- Genel ürünler için düzenli stoklarla verimli teslimat
- Ödemeden hemen sonra düzenlenen numuneler
- Toplu siparişler 7 iş günü içinde bitmiştir
- Özel siparişler yaklaşık 15 iş günü sürer.
Sıkça Sorulan Sorular
Garanti süresi ne kadar?
3 yıl
OEM & ODM'yi destekliyor musunuz?
Evet, OEM & ODM hoş geldiniz. Renk, boyut ve logoları değiştirebiliriz.
Su geçirmez mi?
Evet, IP67 su geçirmez.
Teslimat süresi ne kadar?
Örnek siparişler için, ödemeyi aldıktan hemen sonra ürünleri gönderebiliriz; Büyük siparişler için, genellikle teslimat süresi 7 iş günü içinde; OEM ve ODM siparişleri, 15 iş günü içinde.
Fabrikanızın hangi sertifikaları var?
CE, ROHS, ISO9001, BV
Ürün Galerisi
Önerilen Ürünler

