Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
LED Modüller yüksek ower ışıklar Su geçirmez IP65 12V SMD 3535 Rated Tabela aydınlatma ihtiyaçları için mükemmel
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Reklam DC 12V 1.2W SMD Yüksek Verimli IP65 2835 LED Modül Işık Dış Mekan Tabela Işığı İçin
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
RGB 2835 SMD 3 LED Su geçirmez IP67 DC 12V 1.5W / parça LED Modülü Işıklar Reklam İşareti için
| Birim: | 20 adet/birim |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Volt: | DC12V |
Reklam Billboard için 170lm 12v SMD2835 Kare Led Modülü
| LED: | 2835 |
|---|---|
| renk: | soğuk beyaz / sıcak beyaz, / kırmızı / yeşil / mavi / sarı |
| Voltaj: | DC 12V |
Cool White 220v Led Module Led Sign 3W Side Viewing High Power Injection Led Module Smd Led Module
| Renk üreten: | Soğuk beyaz |
|---|---|
| Voltaj: | AC220V |
| Güç: | 3W |
Yüksek kaliteli Farklı led modülü ve En İyi ürünler Tek Renk 3 SMD9240 Led Modülü Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v Çin'den, Çin'in önde gelen ürün pazarı Tek Renk LED modülü 3.5
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
7512 SMD5050 RGB LED Modülü, boyutu:7512. Tek Renkli İşaret Işığı Dış Lens 0.72W Işıklar 12v IP65
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
5050 Smd 3 Led Modül 0.75w 12v Ip67 RGB Enjeksiyon LED Modülü Led Şerit Işık Modülü
| boyut: | 77 * 16,7 * 7,8 milyon |
|---|---|
| Voltaj: | DC 12V |
| tip: | LED Modülleri |
Yüksek Parlaklık 12V 1.5W Enjeksiyon LED Modülü Süper Ultrasonik SMD5730 SMD2835
| Işık şiddeti: | Yüksek parlaklık |
|---|---|
| Renk: | Soğuk beyaz/sıcak beyaz/kırmızı/yeşil/mavi/Sarı |
| İsim: | 5730 2835 smd led modülü |
En İyi Kalite Tek Renk 3 Smd9240 Led Modül Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED Modüller |

