Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb pixel led ] Kibrit 1803 Ürünler.
Daimi Işıklandırma 24V RGBWIC Kapak Işıkları Noel Konut Işıkları Depoda
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
RGBW Su geçirmez Eave Point Lights 25mm Diametresi 1.5W Dış Ev Kalıcı Tatil Dekorasyonu için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
APP Kontrolü ve PC Kabuk Yapıştırıcıları ile Akıllı Kalıcı Dış Kapak Dekoratif Noel Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yüzey Montaj Manyetik Yol Işığı 40W RGBW Siyah/Beyaz Alüminyum gövde
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yüksek Lumens İçerideki Demiryolu Işığı 40w 24v Noel Ticari Uzaktan Kumanda RGBW Yüzey Montajı için Duvar Montajlı
| Çizgi açısı: | 30 derece |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
40w WiFi C Noel Ticari İç mekan Atmosfer Işık Yüksek Lumen Tavan Yolu Işığı
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
40W 24V Noel İçeride Duvar Montajlı Renk Sıcaklığı 000K/6000K ile Yüksek Lümens Işık
| Çizgi açısı: | 30 derece |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
40W RGBW manyetik ray ışığı, yüzey üzerine monte edilmiş tasarımla manyetik ray köpeği ışığı
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W RGBW manyetik ray ışığı, yüzey üzerine monte edilmiş tasarımla manyetik ray köpeği ışığı
| Ambalaj bilgileri: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Noel 24V WiFi akıllı RGBW yüksek lumen iç dekoratif pist ışığı
| Vattlık: | 40W |
|---|---|
| AÇIK RENK: | RGBW |
| CRI: | ≥80 |

