Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2039 Ürünler.
Yüksek verimlilikli LED Sürücü Güç kaynağı Su geçirmez IP67 LED Mesh Ekranı LED Modülü LED Nokta Işığı 110-240AC Sabit Voltaj
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Görünüm: | Kapalı su geçirmezlik |
| Ambalaj: | 10 adet/ctn |
Büyük Bina Penceresi Cam Video Duvar İçeri Dışarı Esnek Şeffaf Perde Duvar Reklam Leddisplay ekranı
| Renk sıcaklığı: | RGB |
|---|---|
| gri tonlama: | 16 Bit |
| Giriş gerilimi: | AC220V |
1.5W Su geçirmez LED Renk Değiştirme Dışarıdaki Nokta Çapları Işık Noel Dekorasyonu için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
25MM RGB SMD5050 1.5W DC24V Alüminyum Track Dış Ev Işık Fenerleri Ip67 Rgbw LED Rgbic Kalıcı Noel Dış Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED miktarı: | 60leds/m |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Güç: | 14.4W/m |
Koşu atı lambası yüksek parlaklık 12V RGB 512 5603 yapıştırıcı delikli lamba bir iplik bir lamba 60mm
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
Sıcak satış 20mm renkli akıllı 0.4w 12v açık hava ip lambaları Noel dekoratif lambaları
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |
0.4w RGBW 12v yükseltilmiş su geçirmez açık renkli dekoratif tavan ışığı eğlence binası için
| Kurulum Türü: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Usage: | Eaves Lighting |
Dünya çapında sıcak satılan Noel ev dekorasyonu için yüksek kaliteli renkli gölge iplik lambaları
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
| Renk sıcaklığı: | 3000K-6500K |
PC Shell Dış Kapak Işıkları IP67 WIFI Kontrol 20*12.5mm DC12V/24V Uygulama RGB Dışarısı için Kalıcı Işıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

