Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel ] Kibrit 2039 Ürünler.
1.5W yüksek lumen indirim 75 * 20mm LED modülü aydınlatma dekorasyon piksel ışık reklam panosu parlak karakterler
| Chip Source: | SMD3030 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -10℃-50℃ |
| Matrial: | PC |
Profesyonel CE 0.3W 12mm Hasır Şapka Piksel Işık Perdesi Su geçirmez IP67 LED
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Su geçirmez Esnek LED Mesh Ekranı IP67 SMD3535 Dış LED Mesh
| Ürün modeli: | XH-H2503-8 |
|---|---|
| volt: | DC12V |
| Renk: | RGB |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı Reklam için kolay kurulum LED Panel
| Ürün modeli: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
| LED Cihazlar: | WE1314RGB-IC |
24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Çubuğu Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Çubuğu
| Hayat: | 30000 saat |
|---|---|
| Güç: | 10W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
Uzun ömürlü 24V Dream 10mm Adres edilebilir RGB Piksel Şerit Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Şerit
| Hayat: | 30000 |
|---|---|
| Güç: | 12W/M |
| LED miktarı: | 48 adet |
24V 17mm Adres edilebilir RGB Piksel Çubuğu Esnek LED Işık Uygulama Kontrolü LED Işık Çubuğu
| volt: | 24v |
|---|---|
| LED miktarı: | 48 adet |
| Güç: | 12W |
Işık Kutusu Enjeksiyon Led Modülleri 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 LED Nokta Piksel Programlanabilir Lig
| Giriş Voltajı(V): DC 12V: | DC 12V |
|---|---|
| Işık Akısı(lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Renk sıcaklığı: | 9000-11000K |
Miracle Bean Esnek P8 Şeffaf LED Film Ekranı SMD1314 DC5V RGB Renkli
| Ürün modeli: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 480*960mm |
Dinamik Bina Işığı için Tam Renkli RGBW 30mm Piksel Işığı IP67 DC12V Kolay Kurulabilir
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| öğe: | reklam tabelası mektubu |
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |

