Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Kalıcı Noel Led Piksel Nokta Işık 40mm 50mm DC24V 2W RGBW Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Çapraz Noel Tatili için 50mm çaplı IP67 24v RGBW LED Piksel Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-K5006P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Kalıcı Noel Işığı LED Smd3535 DMX 512 12V RGB Dijital 30mm Adres edilebilir LED Piksel Nokta Işığı 120° Yayla Köşesi
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Seti Rüya Rengi Noel Işıkları PC Shell Yapıştırıcı CE Sertifikalı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Dışarıda LED Pixel Point Light String Holiday Smart Noel Dekorasyonları için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
30mm Tam Renkli Rgb Led Piksel XH6897 IC Piksel Led Işıklar Parlak
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
Tamamen Su Geçirmez LED Piksel Nokta Işığı IP67 DC24V 100mm SMD3535 RGB Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 100mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez 5050 SMD Akıllı LED RGB Dış Dekorasyon
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Su geçirmez RGBW LED Piksel Noktası Işık Dizi Dış Çevre Sıcaklığı -40C-60C için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
2W RGB Kalıcı Led Piksel Nokta Işık 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |

