Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high voltage led strip light ] Kibrit 278 Ürünler.
160° Görüş Açılı IP65 LED Modülü 1.2W Güç ve Işıklı Karakter Ekranlı 6112-2835
| Güç: | 1,2 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 3000 ~ 8000K |
| Renk üreten: | (Kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
SMD3535 Çok Renkli 18LM RGB DC12V 0.75W Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan Reklamcılığı
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Lümen: | 18LM |
7512-5050 RGB LED Modülü 0.72W LM60-66LM Açı 160 IP65 Işık Kutusu İle Farklı Işıklı Karakterleri Görüntüleme
| Güç: | 0,72 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
SMD2835 42LM 0.75W DC12V Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Aydınlatma açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz/yeşil/mavi/kırmızı |
Ip67 Fabrika Tedarikçisi AC100-265V 400W LED Güç Kaynağı Sürücüsü Transformatör Aydınlatma Sürücüsü
| Gerilim: | 24V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Renk: | müşterilerin ihtiyacına göre |
SMD2835 IP67 RGB LED Işık Modülü 1.5W 150LM 12V DC Giriş Tam Renkli Işık Kaynağı
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Yüksek Parlaklık RGB 1W DC12V Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Aydınlatma açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | RGB |
SMD2835 Yüksek Parlaklık 150LM RGB 1.2W DC12V Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | k/g/s/b |
IP65 Dereceli SMD2835 RGB LED Modülü 150 Lümen 1.5W DC12V Dış Mekan Tabela İçin
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
IP65 Dereceli SMD2835 RGB LED Modülü 150 Lümen 1.5W DC12V Dış Mekan Tabela İçin
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |

