Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ high brightness led strip light 24v ] Kibrit 53 Ürünler.
30mm su geçirmez dekoratif led ışıklar
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Fabrika üreticileri Proje IP65 AC110-240v RGBW ile Yüksek Parlaklıklı Işık Çubuğu
| VOLT: | 24V |
|---|---|
| POWER: | 12W/M |
| QUANTITY: | 48PCS |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kalite IP67
| Güç: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Ağırlık: | 1.45Kg |

