Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ flexible led strip lights rgb ] Kibrit 161 Ürünler.
Çok Renkli RGB LED Neon Şerit Işık 12V IP65 Su Geçirmez Dekoratif Aydınlatma
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V RGB LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| LED: | 48led/m |
| Model: | Led Şerit Işık |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Dekorasyon için 24V 8mm Cob Led Bant Şerit Esnek Işık IP20 5 Metre / Rulo
| Model numarası: | COB-240 |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Aydınlatma Rengi: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrika fiyatı 24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
Sıcak Satış LED Şeffaf ızgara panelleri IP67 RGB P3.91 Pencere Dış İç Cam Film Led Şerit Ağı Ekranı
| Kullanımı: | Dışarıda |
|---|---|
| Kabin boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Tüketim: | 800 w/㎡ |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Mucize fasulyesi sıcak satış 24V LED lens esnek dekoratif ışık şeridi
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
2025 en çok satan 24V 48 lamba esnek dış mekan dekorasyonu LED esnek ışık
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |

