Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ flexible led neon strip waterproof ] Kibrit 15 Ürünler.
Yüksek Parlaklık Led Neon Esnek Neon Burcu Açık Logo için Esnek Şerit 12V SMD 2835 Led
| Giriş Gerilimi (V): | DC12V |
|---|---|
| Lamba Gücü: | 10W / M |
| CRI (Ra>): | 80 |
Uzun Ömürlü 50000H Dış Mekan Su Geçirmez LED Şerit Işıklar, Tüm Hava Koşullarına Uygun
| Energy Efficiency: | Consume significantly less power than traditional incandescent or fluorescent lights, reducing electricity costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
60LED'li RGB DMX LED Şerit Neon Işıklar Konut Aydınlatması Ticari Aydınlatma İçin
| Gerilim: | DC12/24V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 35000Saat |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |

