Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5m 2835 smd led strip ] Kibrit 17 Ürünler.
Yüksek Kaliteli 5M 2835 SMD LED Şerit İç Dekorasyon 240 LED 24V 12W/M Işık Renkli 4000K 12V Değiştirme Modu Denetleyicisi
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Özelleştir LED Şerit 12V 24V SMD 2835 60led/m 5m/rulo LED Şerit Işık Tek Renkli İç Mekan Dekorasyon Şeridi Gece Aydınlatması için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Esnek 12v 120Led / M 5m / Roll Smd5050 Led Şerit Işık
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | DC5V / 12V / 24V |
| IP derecelendirme: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
Çok fonksiyonel Işıklama Ürünleri FPC Esnek PCB Tablosu ve Epistar5050 Çipli LED Şerit Işığı Set başına 15m
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED şerit ışığı |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Fabrika fiyatı çok fonksiyonel aydınlatma Ürünler 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Taşı ve Epistar5050 Çip ve farklı rengi destekle
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Işın açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Paket: | 5m/rulo |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
Sıcak Satış Tam Renkli RGBW Piksel DC12V LED Şerit SMD2835 60LED Adres edilebilir Esnek SPI DMX Şerit Işığı
| Güç kaynağı: | Eklenti |
|---|---|
| LED Miktar: | 60 |
| IP sınıfı: | IP65 |
DC12V 5050 Led Şerit Işıklar 5054 2835 5M Süper Parlak Esnek Şerit LED Işık Smd Esnek Led Şerit Işıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecelendirme: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
180 Derece 5M Uzunluk 512leds / m 14W / M COB Led Şerit Işık
| LED miktarı: | 512 led / m |
|---|---|
| güç: | 14W / M |
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |

