Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 40w led track light ] Kibrit 29 Ürünler.
Modern Asyalı Tarzı 360 Düzenlenebilir Hareketli LED Track Lights PC Vücudu Kapalı Mağazalar Yemek Barları
| Ürün Adı: | manyetik ray lambası |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | ray lambası |
| Kurulum: | Kolay kurulum |
360 Düzenlenebilir Hareketli LED ray ışıkları sökülmüş ray ışıkları Hareketli başlıklar ray aydınlatma sistemindeki ışıklar
| Ürün Adı: | manyetik ray lambası |
|---|---|
| Sertifika: | CE ROHS |
| Kurulum: | Ray Montajlı |
WiFi LED Track Light in Multi-Mode in Exhibition Halls Living Rooms Bedrooms KTV'ler ve Müzik Salonları Işık Renkli RGBW
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| AÇIK RENK: | RGBW |
IP65 tasarımı ile oturma odası ve yatak odası için çok modlu WiFi Kontrol LED Track Light
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| AÇIK RENK: | RGBW |
İçerideki Mağazalar Müzesi 360 Düzenlenebilir Hareketli LED Yol Işıkları Modern Asya Tarzı Alüminyum Vücut
| Uygulama: | Ev ofisi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Led Tarck Işık |
| Güç: | 40W |
Modern Asya tarzı kapalı mağazalar ve müzeler için IK10 Çarpışma Direnci Seviyesi ile Düzenlenebilir Hareketli LED Yol Fenerleri
| Uygulama: | Müze |
|---|---|
| Ürün Adı: | manyetik ray lambası |
| Anahtar Kelime: | Yüksek parlaklık |
Modern 360 Düzenlenebilir Hareketli LED Track Lights CE ROHS Sertifikalı 4500k Renk Sıcaklığı Alışveriş Merkezi Uygulamaları
| Renk sıcaklığı (cct): | 4500K |
|---|---|
| Lamba ışık akışı ((lm): | 2000 |
| Sertifika: | CE ROHS |
Asya tarzı 360 Düzenlenebilir Hareketli LED Track Lights Çıkarılmış Yemek barı için Hareketli başlar
| Uygulama: | süpermarket |
|---|---|
| Kurulum: | Ray Montajlı |
| Ürün Adı: | Led Tarck Işık |
360 Düzenlenebilir Hareketli LED Track Lights Modern Asya Tarzı Alüminyum Vücut Kapalı Mağazalar Yemek Barları
| Application: | Mall |
|---|---|
| Installation: | Track Mounted |
| frequency: | 50-60HZ |
Endüstriyel tarzında yerleştirilmiş monte kurulum için alüminyum 40W tavan pist ışığı
| Uygulama: | oturma odası |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
| Güç: | 20W |

