Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 24v led eaves track lighting ] Kibrit 7 Ürünler.
1 LED 24V 25mm Kalıcı LED Kapaklar Reklam İşareti Işığı
| Çevre sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
LED 24V 25mm Daimi LED Çaprakları Reklam için Yol Işığı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
25mm rgb rgbw kalıcı Noel pist ışığı ev tavanı süsleme ip67 dışarıda LED piksel kalıcı led tavan ışığı
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
akıllı wifi uygulaması 25mm RGB RGBW Daimi LED Eves Light For Home Eave Trim IP67 Dışarıdaki Işık Kaynağı LED
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Lümen: | 40lm |
Dış Su geçirmez Kapak Işığı Yol Noel Tatil Dekorasyonu RGB LED Piksel Işık IP67 Piksel LED Nokta Işık
| Ürün Adı: | LED ip ışığı |
|---|---|
| Kullanımı: | saçak |
| Malzeme: | bilgisayar |
15m Uzunluklu RGB Led Pixel Point Light String
| Görev: | Atmosfer ışığı |
|---|---|
| Uzunluk: | 15m |
| Malzeme: | bilgisayar |
Açık Hava Tatil Akıllı LED Noel Işıkları 24v RGB Değişken Wifi Kontrolörü
| Görev: | Atmosfer ışığı |
|---|---|
| Uzunluk: | 15m |
| Malzeme: | bilgisayar |
1

