Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led ] Kibrit 2423 Ürünler.
Düzenlenebilir Parlaklık Değeri LED Renkli Nokta Işıkları V0 Alışveriş Merkezi Uygulamaları İçin Alev Geri Dolu
| Product name: | Led Spot Light |
|---|---|
| Material: | Aluminim |
| flame retardant grade: | V0 |
Gömülü Çok Modlu LED Fener Keskin LED İç mekan aydınlatması Dairesel kare AC100-240V
| Work Voltage: | 24v |
|---|---|
| Led Light Souce: | sharp led |
| Dimmable: | Yes |
Çağdaş Alüminyum Beden 60W LED Uzak Kumanda ve V0 Alev Geri Dönüştürme Derecesi ile Aşağı Işık
| Application: | Supermarket |
|---|---|
| Keyword: | Led Dwonlight |
| Flame retardant grade: | V0 |
İçerideki Mağazalar Müzesi 360 Düzenlenebilir Hareketli LED Yol Işıkları Modern Asya Tarzı Alüminyum Vücut
| Uygulama: | Ev ofisi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Led Tarck Işık |
| Güç: | 40W |
Çağdaş LED Aşağı Işık 60W Büyük Kalibre Alt Işıklar Alışveriş Merkezi Işığı ile Kullanılabilir
| Ürün Adı: | Led Donwlight |
|---|---|
| Kurulum: | gömme |
| Sıklık: | 50-60Hz |
IK10 Çarpışmaya dayanıklı 20W LED Downlight Modern iç mekan aydınlatması için uzaktan kumanda
| Ürün Adı: | LED Gömme Downlight |
|---|---|
| Güç: | 20W |
| Malzeme: | Alüminyum |
IP67 LED Nokta Işık Kaynağı 6LED'ler/pcs Park Binasında Kullanılan Değişken Emisyonlu Bakır Lamba Vücudu ile Sıcak Beyaz Renkli
| Uygulama: | Tema Parkı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
Tema Parkı 30mm LED Nokta Işık Kaynağı 3LEDs / PC DMX512 Kontrolörü ile
| Çapraz: | 30 mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 Su Geçirmez |
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
6LED/pcs Büyük çaplı 50MM LED Nokta Işık Kaynağı Park Bina Dış Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP 67 |
| LED miktarı: | 6LED/adet |
Esnek Duvar Bandı Aydınlatması İçin 96W RGBW SMD5050 DC24V Esnek LED Şerit Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 96W |
| Voltage: | DC 24V |

