Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ rgb led ] Kibrit 2423 Ürünler.
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC çıkış voltajı: | 12V |
|---|---|
| Giriş voltajı: | AC 170-265V |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
20mm LED Nokta Işık Kaynağı Adreslenebilir Renk IP67 DC12V Akıllı Kontrol Noktası Işık Dışarı Daimi LED Işık Modülü
| NEDEN OLMUŞ: | SMD 5050 LED'i |
|---|---|
| Delgeç Deliği: | 20mm |
| Lamba Gövde Malzemesi: | Plastik |
Özelleştirilmiş 12V LED Neon Işık Burcu Işıklı Akrilik Tabelalar 5M
| Tip: | neon tabelalar, neon tabela |
|---|---|
| Model numarası: | 11 LED esnek neon tabela |
| CRI (Ra>): | 80 |
Yüksek Şeffaflık P3.91 Tam Renkli Ekran LED ızgara penceresi 800W/m2 maksimum güç ve yüksek koruma düzeyi ile
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | Reklam Ekranı |
| Ürün Adı: | LED ızgara ekranı |
Tam Renkli Yüksek Parlaklık Tavan Şeffaf LED ızgara Ekranı P2.6 İçeride Dışarıda Etkileşimli Reklam
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | Reklam Ekranı |
| Ürün Adı: | LED ızgara ekranı |
Alışveriş merkezi için yüksek çözünürlüklü LED ızgara ekranı tam renkli kapalı örgü şeffaf ızgara ekranı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | Reklam Ekranı |
| Ürün Adı: | LED ızgara ekranı |
İç Mekan Dış Mekan Tam Renkli Ekran Şeffaf Cam LED Izgara Ekran Elektronik Reklam LED Panosu
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | Reklam Ekranı |
| Ürün Adı: | LED ızgara ekranı |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Ekran Cam Pencere İç Reklam Led Şeffaf Film
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
|---|---|
| Tip: | NEDEN OLMUŞ |
| Piksel yoğunluğu: | 62500dot/m² |
Yüksek Kalite Yüksek Parlaklık 20mm RGBW LED Nokta Işık 5V 0.4W IP67 Eğlence Funfair Landscape Mini LED Nokta Işık
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila 60 derece |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC 5V |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
En çok satan 30mm LED Nokta Işığı RGBW Su geçirmez APP Ses Kontrolü IP67 Çok Renkli Nokta Kaynağı
| Işık kodu: | XH-k3003P12(RGBW)-A1b |
|---|---|
| renk sıcaklığı: | 6000K (soğuk beyaz) |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |

